Kontaktujte nás:  +420 605 970 750 obchod@nebo.cz

NEBO Často kladené otázky

Zajišťujete dopravu?

Ano, dopravu zajišťujeme po celé ČR a SK. Pokud nám sdělíte, kam kuchyň potřebujete dopravit, rádi Vám řekneme přesnou cenu dopravy. Upozorňujeme, že v ceně dopravy není zahrnuto stěhování ani montáž. Standardně jezdí řidič sám a pomůže Vám linku vyndat z auta. Je potřeba si zajistit pomoc na vykládku a případné stěhování.
 

Můžu si linku rezervovat?

Rezervace je možná po dohodě s naším prodejcem. Ve většině případů vyžadujeme rezervační zálohu.
 

Jak můžu zboží objednat?

U každého našeho produktu máme ikonu OBJEDNAT. Přes tuto ikonu můžete objednávat. Můžete nás také kontaktovat telefonicky a my s Vámi rádi objednávku uděláme.
 

V jakém stavu jsou použité kuchyňské linky?

Je potřeba si uvědomit, že se jedná o použitý nábytek přesto se snažíme vybírat nábytek v zachovalém stavu. Kuchyňské linky jsou používané, ale nejsou zničené. Pokud se na lince objeví nějaká větší závada na vzhledu či funkčnosti, zveřejňujeme ji v popisu linky v nabídce. Naším cílem je Vám linku představit jak nejlépe to jde. Rádi Vám pošleme detailní foto.
 

Spotřebiče u kuchyní jsou funkční?

Ano, spotřebiče jsou funkční. Na použité spotřebiče dáváme záruku na vyzkoušení 6 měsíců. V případě reklamace ve většině případu neopravujeme. Vracíme za spotřebič peníze nebo vyměníme za jiný adekvátní.
 

Víte stáří spotřebičů?

Stáří spotřebičů většinou nevíme. Kontrolujeme funkčnost.
 

Můžu vzít použitou linku bez spotřebičů?

Ano, spotřebiče můžeme odečíst z ceny.
 

Maté zboží někde vystavené? Je možné je vidět?

Ano. V kontaktech najdete naše sklady, kde máme zboží k vidění. V nabídce konkrétního produktu máme uvedeno, zda je skladem.
 

Zajišťujete montáž?

U nového zboží nabízíme montáž z krabic na skříňky. Finální montáž u Vás doma v nabídce nemáme.
 

Můžu přeházet pořadí skříněk? Změnit velikost?

Ano. Každá linka v nabídce má skříňky samostatně stojící. Mají vlastní boky a dají se přeskládat dle Vaší potřeby. Často je pak potřeba vyměnit pracovní desku z důvodu, že pokud skříňky přeházíte nepasují otvory na dřez a varnou desku.