Vánoční otevírací doba: 23.12.-26.12. ZAVŘENO , 27.12.-30.12. pracovní doba 9:00 - 12:00h , 31.12. ZAVŘENO

ČASTÉ OTÁZKY A ODPOVĚDI

Rádi Vám zodpovíme veškeré Vaše dotazy. Pokud nenajdete odpověď na této stránce, neváhejte nás kontaktovat. Kuchyním rozumíme a jsme tady pro Vás!

Dodací doba je uvedena u každého modelu a pohybuje se od 2 do 10 týdnů.
Veškeré technické údaje jsou uvedeny u příslušného modelu.
Ano.
Ano. Každá linka v nabídce má volitelné skříňky. Z této široké škály Vám poskládáme kuchyň, která padne téměř do každého prostoru. Ke kuchyním stavíme i pulty, bary a ostrůvky.
Ano! Ke každé kuchyni rádi vypracujeme individuální nabídku. Po obdržení Vašeho projektu Vám zašleme fakturu na email. Po zaplacení zpracujeme vizualizaci.
Nové kuchyňské linky jsou standardně dodávány v demontu, tedy v kartonových krabicích. Za příplatek je možné si u nás nechat všechny skříňky složit. Instalaci kuchyně to značně ulehčí a usnadní.
Ano, dopravu zajišťujeme vlastními vozy po všech státech EU. Pokud nám sdělíte, kam kuchyň potřebujete dopravit, rádi Vám řekneme přesnou cenu dopravy. Upozorňujeme, že v ceně dopravy není zahrnuto stěhování, balné ani montáž. Tyto služby si můžete přiobjednat. Pokud si službu neobjednáte, je potřeba si zajistit pomoc na vykládku a případné stěhování kuchyně. Standardně jezdí řidič sám a pomůže Vám linku vyndat z auta.
Doporučujeme využít nejpohodlnější variantu, a to osobní konzultaci. Naše prodejkyně Vám vše rádi vysvětlí, provedou Vás návrhem a kuchyň s vámi objednají. Samozřejmě vše je možné objednat i online. I zde doporučujeme využít online asistenci našich prodejkyň.
Pro závazné objednání kuchyňské linky požadujeme složit zálohu 10 000 Kč. Doplatek požadujeme nejpozději při převzetí kuchyně. Platba je možná v hotovosti, převodem nebo platební kartou. Platit je možné v Kč nebo v €.
Ano. Spotřebiče si je možné prohlédnout v samostatné sekci a kuchyň Vám rádi kompletně vybavíme.
Ano. V kontaktech najdete naše sklady, kde máme kuchyně k vidění. Náš největší shoowroom je v Bavoryni 88 – ZDICE.
Na kuchyně poskytujeme záruku 2 roky.
U nového zboží nabízíme montáž z krabic na skříňky. Finální montáž u Vás doma v nabídce nemáme, ale rádi Vám doporučíme vyzkoušeného montážního technika.

Kontaktní formulář

Vyplňte svůj kontakt a my se Vám ozveme! Vytvoříme nabídku přímo pro Vás na míru!

Naše nabídka

crossmenu