SLUŽBY

Svěřte se do rukou odborníků hned od prvního kroku k Vaší vysněné kuchyni.

 

3D vizualizace nové kuchyně

Chcete se podívat jak bude vypadat vaše nová kuchyně? Nechte si zpracovat nezávaznou 3D vizualizaci.

Zaměření

Chcete si být jisti, že Vám NEBOkuchyň bude pasovat přesně do Vašeho prostoru? Stavte na pevných základech a poptejte naše PROFI zaměření!

Můžete si objednat zaměření kuchyně, které OBSAHUJE kompletní zaměření (cca 1–3 hodiny dle náročnosti) kuchyně přímo u Vás doma. Je vhodné zejména pro atypické prostory a slouží již jako projektová dokumentace pro našeho autorizovaného technika.

Orientační cena zaměření 2.000 Kč – 4.000Kč včetně dopravy (záleží na velikosti a složitosti zaměření).

Zaměření kuchyně provádíme pouze v rámci Středočeského kraje a Prahy ( v jiných regionech je zaměření možné pouze za připočtení ceny za DOPRAVU). Pro více informací, neváhejte vyplnit kontaktní formulář níže. Rádi Vám Vaše dotazy zodpovíme i telefonicky.

Doprava

Při zakoupení kuchyňské linky od nás můžete využít i naši dopravu! Máme milé řidiče a vlastní vozy. Kuchyně pečlivě zabalíme a spolehlivě včas doručíme.

Ceny dopravy jsou kalkulovány podle okresů. Mapu ceníku naleznete zde.

Montáž

Nechte si od nás složit kuchyňskou linku z krabic na skříňky, dokupte si veškeré příslušenství k pohodlné instalaci. Kuchyni tak budete mít již připravenou na konečnou montáž v domácnosti. Služba sestavení skříněk je za poplatek 420,-/skříňka.

 

Závěrečnou montáž a usazení skříněk podle 3D NÁVRHU, včetně konkrétních úprav, Vám může udělat náš zaškolený technik. Další úpravy (např. usazení dřezu a varné desky, aj) se provádí až přímo na místě ve Vaší domácnosti. Cenu kompletní montáže Vám sdělíme, až na základě specifikace Vaší kuchyně.

Cena montáže skříněk (1 kus): 420,- Kč

Zaměření kuchyně XXL

Kontaktní formulář

Vyplňte svůj kontakt a my se Vám ozveme! Vytvoříme nabídku přímo pro Vás na míru!

Kontaktní formulář

Naše nabídka

crossmenu